Zrychlím a usnadním Tvou cestu za napsanou knihou

Neboj, že bys svou knihu nedopsala. Rozhodně Ti to nedovolím. Teď už na to přece nejsi sama. Budu Tvým povzbuzením i pohlazením, když něco nejde. Ramenem, na kterém se můžeš vybrečet, když Tě bude něco trápit. Ale také Tvým trenérem, který Ti bude dávat praktické akční kroky a hnacím motorem, aby Tvůj sen byl konečně skutečností. A pokud hledáš „jen“ někoho, kdo Ti pomůže vychytat vady na kráse Tvého díla, ať už jazykové nebo obsahové (dějové), jsem taky Tvůj člověk.

Nebuď na své psaní sama!

Psaní knihy je cesta dlouhá a mnohdy klikatá, mohla by ses na ní ztratit, nebo nedojít na její konec. Vyber si parťáka, který bude stát při psaní po Tvém boku.

Kdo bude stát po Tvém boku?

Já, Markéta Zaoralová, rozený knihomol a psavec. Knihy hltám od dětství. Od té doby, co jsem dostala jako dárek první díl Harryho Pottera, si ujíždím na fantasy a postupně se k němu přidalo sci-fi typu Divergence nebo Hunger Games. Nebráním se ale i jiným žánrům. S nadšením jsem betovala historickou detektivku, nebo si ráda přečtu i romantiku.

Jsem empatická a podporující, ale umím i nakopnout v krizi a dát knize a psaní řád. 

Na obsah knihy se dokážu podívat očima běžného čtenáře a kritika zároveň. Poskytnu podrobnou zpětnou vazbu tak, abyste svůj příběh mohli posunout na vyšší level a nebáli se jej poslat do nakladatelství.

online summit pro blogery (Příběh na Instagramu) (3)
Díky Markét jsem se konečně dokopala k dopsání svého románu. Pomohla mi odhalit, proč jsem ho ještě nedopsala. Ví, jak nastolit knize řád a jak dát psaní do pohybu. Její podpora na messengeru je také skvělá, reaguje ihned, poradí, odkáže, kam potřebuji a já si tak ušetřím hledání na internetu, protože Markét jako správná literární parťačka ví a poradí.
Viktorie Tiw
www.zenyvonlinesvete.cz
Markéta je výborná literární parťačka – oceňuji, že o příběhu, který jsem sní probírala, uvažovala komplexně, kreativně a v souvislostech. Při betačtení si všímá, jak kniha funguje na různých rovinách a její připomínky byly rozhodně podnětné. Je velmi ochotná a komunikace s ní probíhala hladce. Je také znát její sečtělost, zvláště v žánru fantasy. Dobře rozumí procesu tvorby a dokáže autora podpořit. K betačtení či dlouhodobějšímu literárnímu „parťáctví“ bych ji rozhodně doporučila.
Emma Riedová
www.riedova.cz

Parťačka

Máš strach, že nedokončíš knihu, kterou právě píšeš? Jako Tvá literární parťačka se postarám o to, aby se to nestalo. Nejsi na to sama, jsem tady, abych Ti pomohla. 
Budu tvým povzbuzením i pohlazením, když se věci nebudou vyvíjet podle tvých představ. Když Tě něco trápí, budu ramenem, na kterém se můžeš vybrečet. 

Pokud Tě sžírá jakákoli nejistota ohledně Tvého psaní, probereme to na messengeru. 

Trenérka s individuálním přístupem

Nejenže Ti budu oporou v obtížných chvílích, ale zároveň budu tvým trenérem. Budu Ti dávat praktické akční kroky, které Tě posunou blíže k Tvému cíli a stanu se Tvým hnacím motorem, abychom Tvůj sen o dokončení knihy společně změnili ve skutečnost. 
Podívám se na Tvůj příběh komplexně a v souvislostech. Ze všeho nejdůležitější je pro mě vychytat Tvé konkrétní potřeby a potřeby Tvého příběhu. 

Betačtenářka

Až bude Tvé dílo hotové, nezůstane jen tak ležet v šuplíku. Pomohu Ti vychytat vady na kráse, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku.
Přímo do textu napíšu poznámky červenou barvou, abys věděl(a), co je fantastické, ale také co je potřeba zlepšit. Zvlášť vyhotovím posudek, ve kterém shrnu vše podstatné a důležité. 

Balíčky služeb

Vše pro Tvou knihu​

PARŤAČKA ALFA

S tímto balíčkem získáš jednu konzultaci, betačtení až 100 normostran a akční kroky na celý měsíc.

PARŤAČKA BETA

S tímto balíčkem získáš dvě konzultace, betačtení až 100 normostran a akční kroky na celý měsíc.

PARŤAČKA GAMA

S tímto balíčkem získáš jednu konzultaci, betačtení až 100 normostran a akční kroky na celý měsíc.

Navíc získáš mou podporu na messengeru.

Poznámky

Jedna konzultace trvá 60 až 75 minut. 

Dám Ti pouze takové úkoly, které budou v Tvých silách, tj. společně si je domluvíme. I malé kroky mohou znamenat velké posuny vpřed. Mé úkoly mohou být drobné, ale budou jasné a Ty budeš vědět, na co se máš zaměřit, co opravdu bude ten krok vpřed a ne jen plácání se na místě. 

Domluv si se mnou nezávazný 20minutový call zdarma, ve kterém se podíváme na to, co pro Tebe mohu udělat.

Už víš, co potřebuješ?

Vyber si službu, která s Tebou aktuálně nejvíce souzní. 

Já se Ti pak co nejdříve ozvu, abychom mohly začít spolupracovat na Tvé knize. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

© 2023 Vytvořila Viktorie Tiw