Jsem rozený knihomol a psavec. Už od dětství mě bavila čeština a práce s textem. S úsměvem vzpomínám na svůj první prodaný článek. Byl za směšné peníze, ale tenkrát jsem to brala děsně vážně. A tím se nastartovala moje kariéra. Uvědomila jsem si, že svou vášní pro psaní a knihy, se mohu živit.

Věřím, že dobrých příběhů není nikdy dost. Pomůžu Vám napsat ten Váš. Zrychlím a usnadním Vaši cestu za napsanou knihou. Jsem empatická a podporující, ale umím i nakopnout v krizi a dát knize a psaní řád. 

Lásku ke knihám mi předala moje maminka a já bych se ráda o tento dar podělila s dalšími kreativními dušemi. Proto jsem založila facebookovou skupinu Kreativní písárna, ve které formou mentoringu pomáhám začínajícím spisovatelům růst. Aby ti, kteří své příběhy teprve tvoří a rádi by je jednou viděli v líbivých deskách na pultech knihkupectví, získali potřebné zkušenosti a sebevědomí.

Na obsah knihy se dokážu podívat očima běžného čtenáře a kritika zároveň. Poskytnu podrobnou zpětnou vazbu tak, abyste mohli svůj příběh dovést k dokonalosti a hrdě odeslat do nakladatelství. Kromě této zpětné vazby nabízím také online/offline (pokud vzájemná vzdálenost dovolí) konzultace nad dílem a další digitální produkty.

O MNĚ

Rozený knihomol a psavec. Vítám Vás ve svém království. Věřím, že dobrých příběhů není nikdy dost. Pomůžu Vám napsat ten Váš. 

Follow Me

Kreativní písárna

-Zde začíná i Tvůj příběh-

Newsletter

Kreativní písárna

-Nebuďte na své psaní sami-

Rubriky

Edit Template

© 2023 Vytvořila Viktorie Tiw