Napsali o mně

Paní Zaoralová pracuje samostatně a svědomitě. Oceňuji kvalitu komunikace a proaktivní přístup. Díky tomu, že zohledňuje zpětnou vazbu, se nám spolupráci postupně podařilo vyladit k absolutní spokojenosti. Spolupráci s paní Zaoralovou mohu každému doporučit.

Lukáš Jirsa

jPub.cz

Díky Markét jsem se konečně dokopala k dopsání svého románu. Pomohla mi odhalit, proč jsem ho ještě nedopsala. Ví, jak nastolit knize řád a jak dát psaní do pohybu. Její podpora na messengeru je také skvělá, reaguje ihned, poradí, odkáže kam potřebuji a já si tak ušetřím hledání na nternetu, protože Markét, jako správná literární parťačka ví a poradí. 

Viktorie Tiw

blogerka a autorka online projektu Ženy v online světě

Paní Zaoralovou jsem oslovila jako betačtenářku ke zhodnocení své knihy a z její zpětné vazby i přístupu jsem nadšená. Bylo vidět, že si mou knihu opravdu přečetla a s posudkem si dala velmi záležet. Oceňuji rychlost zhodnocení, upřímnost a konstruktivní kritiku. Její postřehy a konkrétní rady s poznámkami k textu mi pomohly příběh vylepšit. Vyzdvihnutím pozitiv knihy i celkového přínosu pro čtenáře mě zároveň dokázala povzbudit k další tvorbě.

Kateřina Svátová

spisovatelka

Paní Markétě Zaoralové vděčím za korekturu textu knihy. Komunikace byla výborná, vše proběhlo bez problému a v domluveném termínu. Směle ji můžu doporučit ostatním.  

Lenny Hamilton

autorka knihy „Dívka a vlk“

Se spoluprací s paní Zaoralovou, jsem nad míru spokojená. Věcné poznámky k ději, rychlá komunikace a nadšení pro práci. Tohle vše paní Zaoralová zvládá na jedničku. 

Marie Szlauerová

spisovatelka

Markéta pracuje pro magazín Bylinky revue od roku 2022 a má na starosti rubriku Bylinková škola. Kvalita práce i komunikace je perfektní a mohu ji dále doporučit.

Aleš Vodička

jednatel společnosti Bylinky revue, s.r.o.

Díky Markétě se mi podařilo vytvořit texty, které byly nejen kvalitní, ale také přesně vystihovaly mé potřeby pro kampaň. Nejenže dokonale ovládá jazyk a gramatiku, ale také má skvělý smysl pro detail. Její schopnost zkrotit slova a dát textům potřebný lesk je opravdu úžasná.

Lucie Nová

Vztahová mentorka

Markétka píše texty pro náš domškolácký web. Je samostatná, má skvělé podněty a nápady. Má mou plnou důvěru a nemám tak důvod do textů jakkoli zasahovat. Jednoznačně doporučuji a těším se na dlouhodobou spolupráci.

Kateřina Jodlová

Markétku jsem vyhledala pro pomoc s texty, se kterými se plácám již několik měsíců. Velmi si vážím toho s jakou ochotou, rychlostí a nacítěnim se na práci vrhla. Během pár dní mám k dispozici hezké letáčky, brožurky a etikety k mým fyzickým produktům. Rozhodně doporučuji.

Christina

Včelí Harmonie

Markét je skutečně talentovaná copywriterka, která rozumí tomu, jak dát textům tu správnou šmrncovou notu. Díky jejím copyeditingovým dovednostem se můj článek proměnil v chytlavý, čtivý a bezchybný kousek – prostě bomba! A co teprve rychlost! Text mi Markét odevzdala už druhý den, což bylo ohromně příjemné překvapení. Tím si u mne rozhodně získala spoustu bonusových bodů. Už teď se těším na další spolupráci s ní, protože vím, že zde najdu rychle odvedenou kvalitní práci.

Viktorie Tiw

blogerka

Markéta byla neuvěřitelně rychlá, pečlivá a navíc u všech textů vyznačila, co a proč upravila – což mne mile překvapilo. Nemohu si představit lepší pomocnici v této oblasti! Touto cestou bych jí chtěla srdečně poděkovat a doporučit ji jako korektorku.

Viktorie Tiw

blogerka a autorka online projektu Ženy v online světě

Markétu jsem vyhledala proto, že jsem z časových důvodů nestíhala připravovat články pro svůj blog. Nápadů a námětů mám spousty a přišlo mi škoda, aby ležely v šuplíku. Markétě jsem zadala téma článku a bodovou osnovu. Zároveň jsme se domluvily na tom, co chci, aby článek obsahoval a co by měl čtenáři přinést. Markéta článek zpracovala tak, že jsem neměla potřebu jej žádným způsobem upravovat. Nastudovala si u mých starších článků styl, kterým píši a snažila se přizpůsobit. Přesně tak jsem si spolupráci představovala. Teď už stačí jen článek doplnit o grafiku a může letět do světa. Děkuji a těším se na další spolupráci

Ing. Veronika Gruntová

Slečna Markéta mi dělala korekturu mého nového e-booku a mohu říct, že její práce byla velmi profesionální. Rychlé dodání a kvalita odvedené práce mne milé překvapila. Její poznámky vyznačené přímo v textu mi pomohly vidět chyby ihned a více o nich přemýšlet. Spolupráce se slečnou Markétou byla přesně to, co jsem potřebovala a pokud někdo hledá výbornou korektorku, pak ji mohu vřele doporučit.

Pavla Konvalinová

www.vyssidivci.cz

Markéta je výborná literární parťačka – oceňuji, že o příběhu, který jsem sní probírala, uvažovala komplexně, kreativně a v souvislostech. Při betačtení si všímá, jak kniha funguje na různých rovinách a její připomínky byly rozhodně podnětné. Je velmi ochotná a komunikace s ní probíhala hladce. Je také znát její sečtělost, zvláště v žánru fantasy. Dobře rozumí procesu tvorby a dokáže autora podpořit. K betačtení či dlouhodobějšímu literárnímu „parťáctví“ bych ji rozhodně doporučila.

Emma Riedová

www.riedova.cz

Chcete také chytlavý článek bez chyb, nebo parťačku při psaní knihy?

© 2023 Vytvořila Viktorie Tiw